nabór filmów

logosy70na70n2

Wszystkich filmowców – zarówno zawodowców, studentów, jak i amatorów – zapraszamy do zgłaszania swoich filmów dokumentalnych krótko i długometrażowych, które mają szansę wziąć udział w pokazach w ramach projektu „70 filmów na 70 lecie Szczecina”.

Kryteria naboru:
1.Do udziału w pokazach filmowych można zgłaszać filmy dokumentalne, które prezentują sylwetki znanych i nieznanych mieszkańców Szczecina lub osób związanych z tym miastem. Chcemy pokazywac zarówno filmy o wielkich postaciach, zasłużonych dla miasta, ale także o „zwykłych” ludziach lub grupach ludzi związanych ze Szczecinem.
2.Długość filmu: dowolna
3.Zgłoszenie filmu do pokazu jest bezpłatne.
4. Prawa autorskie filmu zgłaszanego nie mogą być w żaden sposób ograniczone ani naruszać praw autorskich osób trzecich.
5. W zgłoszeniu prosimy o podanie nastepujacych informacji: tytuł filmu, czas trwania, rok produkcji, autor/autorzy filmu ( zdjęcia, scenariusz, reżyseria, montaż, muzyka ), producent filmu, krótki opis filmu, kontakt (mail, telefon). Informacje przyjmujemy na adres: ngokamera@gmail.com
6. Filmy do pokazów zgłaszać można przesyłając publiczny lub prywatny link do filmu, z hasłem lub bez, z nieograniczonym dostępem czasowym i terytorialnym (np. Vimeo, YouTube, itp.) lub dostarczając filmy w formatach: DVD, mp4, mov na adres:
Stowarzyszenie Kamera
al. Wojska Polskiego 90
70-482 Szczecin
z dopiskiem „70na70”

7. Decyzję o zakwalifikowaniu filmu do pokazu podejmują organizatorzy.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 501838708 lub mailowy: ngokamera@gmail.com

Organizatorem projektu „70 filmów na 70 lecie Szczecina” jest Stowarzyszenie Kamera. Głównym partnerem przedsięwzięcia jest Centrum Kultury Euroregionu „Stara Rzeźnia” w Szczecinie.