Filmy Adama Barwińskiego oraz Macieja Zarzyckiego 24 11 2017

” Sto procent sukcesu” 2017r. czas 7 min. reżyseria Maciej Zarzycki
Krótka opowieść dokumentalna o panu Marku, maszyniście szczecińskiego oddziału Polregio.

Maciej Zarzycki, rocznik 72, człowiek renesansu, który z niejednego pieca chleb jadł. Kocha podróże, fotografię i film. Autor wystawy fotograficznej „Hipisi XXI wieku”, która już niebawem ujrzy światło dzienne w stowarzyszeniu „Kamera”. Pasjonat kolei od trzeciego roku życia, jeden z czołowych polskich jutuberów prezentujących filmy o tematyce kolejowej.

”Król Edward” Reportaż o legendzie szczecińskiego boksu – Edwardzie Królu. Jako chłopak musiał w tajemnicy wyjechać z rodzinnego domu by móc uprawiać swoją wymarzoną dyscyplinę. Gdy zaczął odnosić pierwsze sukcesy, jego życie całkowicie się zmieniło. Wrócił w rodzinne strony jako bohater. Edward Król opowiada o zwycięskich walkach, o nokautach i niepowodzeniach. Teraz jest uwielbianym przez młodzież trenerem.
czas 15min. 2013 reż: Adam Barwiński

”Dzikun” -reportaż o człowieku, który mimo zwolnienia, dalej przychodzi o 5 rano do swojej pracy, ale już z innego powodu.
2012 czas 9 min reż:Adam Barwiński ,Sebastian Napieraj

Adam Barwiński -dziennikarz i reportażysta, związany z redakcją TVP Szczecin, prowadził i współtworzył „Fabrykę kultury” oraz z redakcję programu „Reporter polski” ukazującego się w TVP2 do którego produkuje reportaże – jest autorem ich zdjęć oraz ich montażystą. Za reportaż „Dzikun” został wyróżniony wraz z Sebastianem Napierajem j w kategorii „Najlepszy autor reportażu” na Przeglądzie i Konkursie Dziennikarskim Oddziałów Terenowych Telewizji Polskiej.

Po projekcji spotkanie z reżyserem Adamem Barwińskim.

wstęp wolny
Zapraszamy!

Projekt współfinansowany przez Miasto